DÝCHÁRNA ve SVĚTĚ JÓGY - zdroj zdraví a životní síly, prostor pro seberozvoj

24.02.2024

Jóga začíná nádechem. Nadechněte se, Svět jógy právě přichází, a tím nádechem pro vás jistě je a bude. Na jógu se specializujeme již přes dvacet let a najdete u nás opravdu vše, co se jógy týká. Od časopisu a jógového studia, přes vzdělávání a tréninky, až k obchodu se vším na jógu potřebným. Věříme, že všem, kteří chtějí umět dýchat, být v kondici, hledají rovnováhu a snaží se zbavit stresu, se s námi bude dýchat i "být" mnohem lépe.

Rozhodli jsme se vybudovat nový komplexní Svět jógy. Propojit vše co umíme a přidat i nové dimenze. A tou první je DÝCHÁRNA Světa jógy.


"Zabývat se dechem je jako objevovat vůně života - každý nádech je jako nový začátek, každý výdech je jako uvolnění minulosti. Skrze dech nalézáme klid, sílu a propojení s naším vnitřním já a objevujeme cestu ke zdraví, k harmonii mysli, těla a duše."


Právě nyní s námi vstupte do nové oázy dechu a klidu - DÝCHÁRNY Světa jógy, kde dech není jen běžnou funkcí člověka, ale klíčem k plnosti života.

Dýchárna není jen místem pro setkávání se a efektivní trénink, je to progresivní a komplexní terapeutický koncept, který spojuje cirkadianní rytmy, osvědčené postupy polohování těla pro aktivizaci plic a uvolnění energetických drah a metody breathworku, jógové pránájámy propojené se současnými vědeckými poznatky.

V této inovativní oáze klidu a životní síly "DÝCHÁRNA" se propojují zkušenost, moudrost starodávných technik s vědeckými poznatky 21.století, aby vytvořily harmonický celek pro zlepšení fyzického a dušebního zdraví. Zde se dech stává lékem našeho uspěchaného světa, prostředkem k uvolnění stresu, naplnění energií a ladičkou těla, mysli a duše.

V Dýchárně nejen objevujete sílu svého dechu, ale také se stáváte tvůrcem svého vlastního zdraví a života. Je to prostor, kde se čas zastaví a vy se můžete spojit sami se sebou - prostřednictvím dechu. V DÝCHÁRNĚ, tedy v domově breathworku, dechové terapie a pránájámy, nacházíte prostor pro sebepoznání a úplné ukotvení.

Vítáme vás v DÝCHÁRNĚ Světa jógy, kde dech je nejen životní běžností, ale i zdrojem naší nekonečné síly a vitality. Vstupte do Dýchárny a znovuobjevte moc dechu, který vám byl dán. S důvěrou se svěřte do našich rukou a dopřejte si úžasnou cestu k transformaci a sebepoznání.

Vašek a Jakub


© 2024 DýchárnaVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!